Pudełka od producenta > zawsze z darmową dostawą | Zamów z nadrukiem, pod wymiar
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Znalezienie odpowiedniego pudełka dla Twojego produktu

2022-01-21
Znalezienie odpowiedniego pudełka dla Twojego produktu

 

Upewnij się, że wybierzesz odpowiednie pudełko dla swojego produktu, zarówno pod względem rodzaju tektury, jak i wymiarów. Ma to kluczowe znaczenie dla zapewnienia możliwie najniższych kosztów przesyłki, jak i pozytywnej opinii odbiorcy.

Koszt wysyłki paczki w dużej mierze zależy od długości, szerokości i wysokości pudełka. Dokładne oszacowanie wymiarów pudełka pozwoli podjąć świadome decyzje dotyczące wysyłki, które pozytywnie wpływają na wynik finansowy. Właściwa ocena wymiarów potrzebnego pudełka jest stosunkowo prosta. Trzeba się upewnić, że optymalizujesz rozmiar pudełka do rozmiaru wysyłanego produktu. Zasadniczo wymiary, które musisz znać w przypadku pudełka, to długość, szerokość i wysokość wewnętrzna lub zewnętrzna.  

Jeśli posiadasz produkt/towar, który zamierzasz wysyłać to zacznij od zmierzenia odległości od początku do końca na najdłuższym boku produktu. To jest długość. Następnie zmierz najkrótszy bok produktu. To jest szerokość. Na koniec zmierz wysokość produktu, pamiętając o małym zaokrągleniu w górę. Po wykonaniu wszystkich tych pomiarów możesz określić, ile jakie wewnętrzne opakowania są potrzebne do właściwej ochrony i wysyłki Twojego produktu. Zamawiając standardowe lub niestandardowe pudło z tektury falistej, należy określić rozmiar produktu z dokładnością do 5 mm. Dla uproszczenia załóżmy, że wysyłamy stos kalendarzy o długości 24 cm, szerokości 24 cm i wysokości 13 cm. Musisz znaleźć pudełko, które je pomieści, ale nie pozostawia zbyt dużo miejsca, co może prowadzić do uszkodzenia towaru.

Gdy już będziesz mieć te informacje, możesz zamówić pudełko, które wykorzystuje najmniejsze wymiary wewnętrzne opakowania, a jednocześnie chroni produkt. Na przykład, możesz zamówić niestandardowe pudełko z tektury falistej z 3-warstwowej o wymiarze wewnętrznym 250x250x150 mm dla powyższego przykładu, aby było pół cm miejsca wokół kalendarzy i dwa cm miejsca na wysokości opakowania.

W CARTONBOX pomagamy Ci na każdym etapie procesu, dobierając odpowiednie wymiary wewnętrzne pudełka dla Twojego produktu. Gdy otrzymamy wymiary zewnętrzne Twojego produktu, systematycznie łączymy te informacje, aby określić najbardziej ekonomiczny rozmiar i tekturę do produkcji niestandardowego pudełka z tektury falistej, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Zadzwoń/Napisz już dziś, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat optymalizacji pudełek wysyłkowych w celu zwiększenia zysków Twojej firmy. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 181 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-27
Nasze zamówienie zostało bardzo szybko zrealizowane. Prosta obsługa strony, wycena jest od ręki, brak konieczności robienia wykrojnika - to duże plusy. Szkoda, że nie robią pudełek prezentowych, brałabym od razu
2024-01-31
Bardzo dobra obsługa, udało się nadać paczkę na moją prośbę szybciej niż widniało na sklepie. Pudełka zgodne z opisem, porządne! Polecam!
pixel