Pudełka od producenta > zawsze z darmową dostawą | Zamów z nadrukiem, pod wymiar
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Taśmy pakowe z własnym nadrukiem / logo

( ilość produktów: 14 )

Przesyłki w branży transportowej różnią się od siebie – nie tylko wymiarem opakowań i materiałem użytym do ich produkcji, ale przede wszystkim zawartością paczek. Znajdujące się w nich towary mogą być np. delikatne, dlatego przy ich magazynowaniu, sortowaniu i przewozie należy zachować szczególną ostrożność. Do oznaczania takich materiałów służą taśmy pakowe z nadrukiem. Zachęcamy do ich zamówienia w naszym sklepie.

Taśmy pakowe z indywidualnym nadrukiem - jakie informacje można na nich zawrzeć?

Taśmy z nadrukiem są niezbędnym elementem w prowadzeniu działalności, gdzie produkuje się, magazynuje, a także wysyła produkty.

W ostatnim czasie taśmy z nadrukiem stały się wspaniałą platformą reklamową, wykorzystywaną głównie przez sklepy internetowe. Każdy produkt, wysyłany w paczce, stwarza możliwość zwiększenia popularności marki, jak i zawarcia na Niej wszystkich informacji o firmie. Nazwa sklepu, strony internetowej, telefon oraz adres ułatwia kontakt z klientem w sprawie kolejnych zamówień. Przesyłka, zabezpieczona taśmą z nadrukowanym logotypem, świadczy nie tylko o odpowiednim podejściu do klienta, ale również i o profesjonalizmie.

Taśmy z nadrukiem to idealna forma promocji Twoich produktów. Możemy nadrukować wszystko! Nasz dział graficzny chętnie pomoże w realizacji Twojego pomysłu nadruku. 

Taśma z logo lub z własnym nadrukiem pozwala spersonalizować przesyłki. Z pozoru banalne tekturowe pudełka klapowe nabiorą w ten sposób indywidualnego charakteru. Takie taśmy pakowe oferujemy naszym klientom – zachęcamy do zakupu!

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 128 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-19
Bardzo dobrze.
2023-02-09
Zgodnie z zamówieniem
pixel