Pudełka od producenta > zawsze z darmową dostawą | Zamów z nadrukiem, pod wymiar
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Folia stretch do pakowania paczek

( ilość produktów: 15 )

Zdecydowanie najpopularniejszym materiałem do zabezpieczania przesyłek jest folia stretch. Może być czarna lub bezbarwna, zachowuje też sporą wytrzymałość przy dużej elastyczności, co jest niewątpliwie sporym atutem przy przygotowywaniu i pakowaniu paczek do transportu. Wyrób ten ma jednak znacznie więcej zalet – zapraszamy do zapoznania się z nimi poprzez opis produktu na naszej stronie internetowej!

Czemu warto wykorzystywać folię stretch do pakowania?

Owijanie opakowań, w których znajdują się towary gotowe do wysyłki, to często spotykana praktyka w branży transportowej i wielu gałęziach przemysłu. Dzięki temu ładunki zabezpiecza się np. przed kurzem oraz wilgocią. Musi być więc na nie odporny materiał użyty do pakowania – jest nim folia stretch do paczek. Cena to kolejny z jej atutów. Przy wysokiej trwałości koszt zakupu takiego produktu nie jest wygórowany. Jest on dostępny zarówno w wersji bezbarwnej, jak i czarnej.

Gdzie kupić folię stretch? Zachęcamy do zamówienia jej w naszym sklepie – zapewniamy szybką dostawę wyrobu o deklarowanych w opisie parametrach. Folia dostępna jest w szpulach o wadze między innymi 0,6 kg, 1,5 kg, 2,5 kg czy 3 kg (gdzie waga gilzy to zwykle około 300 g), co ułatwia dopasowanie materiału do potrzeb. Proponujemy też różne wersje kolorystyczne, w tym m.in. czarną. Ceny, w jakich oferowane są takie folie do pakowania paczek, ich trwałość, odporność na uszkodzenia i kurz oraz wilgoć – wszystko to sprawia, że zdecydowanie warto je wybrać przy zabezpieczaniu przesyłek.

Pakowanie paczek w folię stretch - jak to robić

Pierwszym krokiem jest przymocowanie materiału do palety w punkcie, w którym owijanie ma się rozpocząć, czyli u dołu. Przechodząc do właściwych czynności, należy pamiętać, żeby do paczki lub innych transportowanych czy magazynowanych przedmiotów folia stretch przylegała wewnętrzną stroną, ponieważ gwarantuje ona o wiele lepszą przyczepność niż zewnętrzna warstwa. Niezwykle istotne jest co najmniej trzykrotne owinięcie produktów u dołu, tak aby ściśle przylegały do palety i zapewniały stabilność całej konstrukcji nawet podczas przechyłów. Materiał powinien być dobrze, ale nie przesadnie mocno napięty i owinięty nie mniej niż trzykrotnie na całej wysokości i szerokości towaru tak by między innymi skutecznie chronił przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Znajdują zastosowanie tutaj dedykowane dyspensery do folii stretch.

Ile kosztuje folia stretch

Jednoznaczna odpowiedź na powyższe pytanie nie jest możliwa, ponieważ ceny folii stretch do zabezpieczania przedmiotów zależą przede wszystkim od takich czynników jak jej rodzaj, długość, grubość czy szerokość. Im więcej warstw i im większe rozmiary, tym droższy jest materiał bez względu na to, czy chodzi o czarną, białą, ważącą 3 kg, czy 1 kg wersję. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić folię stretch, aby mieć pewność, że cena jest konkurencyjna, skorzystaj z naszej oferty.

Folia stretch - gdzie kupić?

Odpowiedź może być tylko jedna: u nas! Jeśli zależy Ci na połączeniu wysokiej jakości z korzystnymi warunkami finansowymi zakupu, zdecyduj się na proponowaną ofertę, a na pewno spełni Twoje wymagania. Poza atrakcyjnymi cenami gwarantujemy także krótki czas przesyłki i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do składania zamówień na białą lub czarną folię stretch, np. w wersji 3 kg. Jeśli folia do pakowania to tylko w cartonbox.pl!

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 128 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-19
Bardzo dobrze.
2022-11-30
Super obsługa, można zawsze liczyć na szybką pomoc i realizację zamówienia!! Bardzo polecam!!
pixel