Tektura 3-warstwowa

ilość znalezionych towarów: 37

Kartony tekturowe do przeprowadzki, tanie kartony do pakowania

Kartony przeprowadzkowe z tektury 3-warstwowej.

Przygotowanie oferty idealnie dostosowanej do potrzeb wymaga elastyczności. Właśnie dlatego w naszej ofercie posiadamy nie tylko standardowe kartony do pakowania, ale również umożliwiamy naszym klientom zaprojektowanie pudełka do pakowania wedle własnego uznania (Zdefiniuj rozmiar). Definiowane w ten sposób kartony tekturowe - pudełka do pakowania mogą być nawet bardzo duże i z powodzeniem służyć jako kartony do przeprowadzki, w których zmieści się wiele rzeczy. Oczywiście stworzymy również mniejsze, tanie kartony do przeprowadzki – zgodnie z oczekiwaniami klienta. Wszystkie nasze opakowania mają klasyczną konstrukcję zamykaną na klapę, wykonaną z tektury 3-warstwowej.

Wszystkie kartony do pakowania, zarówno niewielkie kartony tekturowe, jak i znacznych rozmiarów kartony przeprowadzkowe mogą być produkowane wraz z nadrukiem przedstawiającym chociażby logo firmy. Oczywiście w przypadku zamówienia dużych ilości kartonów mogą Państwo liczyć na pokaźne rabaty, które obniżą i tak już bardzo korzystne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z wygodnym systemem doboru rozmiarów kartonów, a w razie wątpliwości służymy pomocą.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel